Biolift Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Krem Seti
Biolift Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Krem Seti
Biolift Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Krem Seti Biolift Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Krem Seti
Kategori : Vücut Bakım Ürünleri
Marka : Biolift
Ürün Adı : Biolift Tüy Dökücü ve Tüy Azaltıcı Krem Seti
: 24,58 TL + KDV
Adet :
29,00 TL
Seçenekler :
1 Tüy Azaltıcı + 1 Tüy Dökücü2 Tüy Azaltıcı + 2 Tüy Dökücü3 Tüy Azaltıcı + 3 Tüy Dökücü5 Tüy Azaltıcı + 5 Tüy Dökücü
BİOLİFT TÜY AZALTICI KREM ALANINDA TEKRAR BİR İLKE DAHA İMZA ATIYOR

 

 

BİOLİFT TÜY AZALTICI KREM YAPILAN KLİNİK ÇALIŞMALARDA CAPİSLOW

 

ETKEN MADDESİ LARREA DAREVİCATA EKSTRATI İÇERİR. LARREA DAREVİCTA EKSTRATI ÇALIMSI BİR AĞACIN DALLARINDAN ELDE EDİLEN ÖZEL LİPOZOMLARDIR VE KESİNLİKLE BİYOLOJİKTİR. HİÇ BİR KİMYASAL MADDE KULLANILMADAN TÜYLERİNİZİ HER UYGULAMADA TAMAMEN BİTKİSEL OLARAK %2535 ORANINDA AZALTIR VE 3 UYGULAMADA KIL VE TÜYLERİNİZDEN ÖMÜR BOYU KURTULMANIZI SAĞLAR. BU SONUÇLAR HAMMADE ÜRETİCİSİ TARAFINDAN KLİNİK ÇALIŞMALARCA İSPATLANMIŞTIR.


BİOLİFT TÜY AZALTICI KREM AYRICA BİTKİSEL EKSTRATLARLA BİRLİKTE ZEYTİNYAĞI EKSTRATI, ALLANTOİN (HÜCRE YENİLEYİCİ) MİNERAL YAĞLAR LESİTİN İHTİVA ETMEKTEDİR. BU EKSTRATLAR BİOLİFT TÜY AZALTICI KREMİN ÖZELLİKLERİNİ ÇOK DAHA FAZLA GÜÇLENDİRMEKTEDİR VE AYNI ZAMANDA KULLANILAN BÖLGEDE CİLDİN DAHA DİRİ PARLAK VE PRÜZSÜZ HALE GELMESİNİ SAĞLAMAKTIR.


BİOLİFT TÜY AZALTICI KREM 7‘DEN 70‘E KADAR BAY BAYAN HER KESİMİN GÜVENLE KULLANABİLECEĞİ TAMAMEN BİTKİSEL BİR TÜY AZALTMA VE BAKIM KREMİDİR.


BİOLİFT TÜY AZALTICI KREM SİZLERE MÜTHİŞ BİR FIRSATLA MERHABA DİYOR VE YANINDA VİTAMİN E VE ALOE VERALI BİOLİFT TÜY DÖKÜCÜ KREMİ HEDİYE EDİYOR (BİOLİFT TÜY DÖKÜCÜ KREM PARFÜM KOKUSU İLE SİZLERİ RAHATSIZ ETMEDEN SADECE 3 DAKİKA İÇERİSİNDE VÜCUDUNUZDAKİ TÜM TÜY VE KILLARDAN KÖKÜNDEN DÖKEREK NAZİKÇE KURTULMANIZI SAĞLAR VE İPEKSİ BİR DOKU ORTAYA ÇIKARIR.)

 
 

 Paylaş :
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.