4 Paket BİOLİFT Quick Firming Patch Sıkılaştırıcı Bant
4 Paket BİOLİFT Quick Firming Patch Sıkılaştırıcı Bant
4 Paket BİOLİFT Quick Firming Patch Sıkılaştırıcı Bant
Kategori : Vücut Bakım Ürünleri
Marka : Biolift
Ürün Adı : 4 Paket BİOLİFT Quick Firming Patch Sıkılaştırıcı Bant
: 83,90 TL + KDV
Adet :
99,00 TL
4 Paket (8 Adet) BANT 99 TL
Web sitemize özel 5. Paket Bant HEDİYE
 
Kargo ÜCRETSİZ
 
 
Sadece 99 TL
 
 
(1 sipariş verdiğinizde toplamda 5 paket ürün gönderilecektir.)
 
Biolift Quick Firming Patch Sıkılaştırıcı Bant

Bölgesel kilo, vücudumuzdaki yağ depolanmasının karın, kalça, basen ve bacaklar gibi belirli bölgelerde yoğunlaşması demektir. Bazen çok aşırı kilomuz olmasa dahi belirli bölgelerimizde bölgesel yağlanma problemi yaşayabiliriz ve vücudumuzda görsel olarak orantısızlık oluşabilir. Bölgesel yağlanma ve selülit  besin yoluyla aldığımız enerji fazlasının ve vücudumuzdan doğal yollarla atılması gereken toksinlerin   yağ hücrelerinde birikerek onları deforme  etmesiyle oluşur. Hiç fazla kilo problemi olmayan kişilerin de vücudunda yağ hücreleri vardır. Ancak yanlış beslenme ve benzeri sebeplerden dolayı bu yağ hücreleri dışarı atılması gereken yağ ve ödemi atamayacak şekilde deforme olduğunda genişler, dolayısıyla bölgesel yağlanma problemi oluşur ve yağ hücrelerinde biriken ödem sebebiyle de selülit oluşumu gözlenir. Özellikle üst bedenimizde oluşan yağlanma, sağlığımız için son derece risklidir çünkü kalp ve iç organlarımızın yağlanması, kan dolaşımı bozukluğu sebebiyle damar tıkanıklığı ve kalp krizi riskinin artmasına sebep olabilir. Dolayısıyla fazla kiloyu uzun vadede bir sağlık problemi olarak görmeli ve bir an önce önüne geçmek için önlem almalıyız.

Ağızdan alınan zayıflama ilaçları ve şok diyetler gibi çeşitli yöntemler deneyerek kilo kaybına uğradığımızda, tartı üzerinde kilo verdiğimizi görürüz, ancak bu gibi yöntemlerle kilo verdiğimizde vücudumuzdan su ve kas kaybederek vücudumuzun temel yapı taşlarını kaybetmiş oluruz ve buna bağlı olarak sağlığımızı da kaybederiz. Aynaya baktığımızda bizleri rahatsız eden fazla yağlar ve selülitler olduğu gibi dururken, sağlıksız göründüğümüzü ve halsizleştiğimizi farkederiz. Bu şekilde kilo vermek kesinlikle yanlış olduğu gibi, bizleri tatmin eden bir sonuç da kesinlikle vermez. Vücudumuzdan su kaybettiğimizde genel sağlığımız bozulur, kas kaybettiğimizde de vücudumuzda enerji ve yağ yakımını gerçekleştiremeyeceğimiz için aslında kilo almaya zemin hazırlamış oluruz, çünkü kaslarımız doğal olarak yağ yakabilmemizi sağlar. Bilinçli ve sağlıklı kilo vermek demek, vücudumuzdan su ve kas kaybetmeden, sadece fazla yağlarımızdan kurtularak kilo vermektir.

Sosyal hayatımızda çevremizle kurduğumuz iletişimde kendimize olan güvenimiz çok önemlidir. İnkar edemeyiz ki, bayan ya da erkek, genç ya da yaşlı olalım, aynaya baktığımızda gördüğümüz görüntü bizleri mutsuz ediyorsa, kendimize olan güvenimizin azaldığını hissederiz ve bu yaşam kalitemizi her anlamda olumsuz etkiler. Vücudumuzda fazla kilo ve selülit gibi sorunlar olduğunda, bu sorunları kamufle edebilmek için giyim tarzımızı değiştirmek durumunda kalırız, yaz aylarında vücudumuzu saklamak zorunda hissederiz ve bu sorunlardan hiçbir zaman kurtulamayacağımızı düşünerek çözüm aramak yerine psikolojik olarak daha çok yemek yemeye başlarız ve olan sorunların artarak devam etmesine sebep oluruz.

Fakat şimdi bütün bu olumsuz tecrübeleri geçmişte bırakmanın, hemen bugün Biolift Sıkılaştırıcı Bant'ın muhteşem ozmotik etkisiyle tanışmanın, acısız, iğnesiz, çok sıkı diyet ve egzersizler yapmadan, bahsi geçen tüm bu sorunları hayatımızdan çıkarmanın zamanı geldi. Birçok farklı yöntemler ve diyetler denemesine ve spor yapmasına rağmen bir türlü vücudundaki bölgesel yağlardan kurtulamayan bayanlar ve baylarla birlikte, selülit ve deformasyon gibi vücut görselliğine gölge düşüren problemlerden kurtulmak isteyen bayanların özellikle bölgesel yağlar, deformasyon ve selülitlerden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulmasını sağlayan Biolift Sıkılaştırıcı Bant  kısa sürede inanılmaz ve etkili sonuçlar vererek kullanıcılarını şaşırtıyor.

Biolift Sıkılaştırıcı Bant  ile vücudumuzdan asla su ve kas kaybına sebebiyet vermeden selülit görünümü, deformasyon gibi cilt problemlerinin ortadan kaldırılmasını sağlayarak pratik, etkin ve en önemlisi sağlıklı olarak formda bir vücuda sahip olmak mümkün. Etkinlik çalışmaları tüm dünyada kabul görmüş ve saygınlık kazanmış İtalya Dİ PAVİA üniversite hastanesi, ISPE cilt ve ürün değerlendirme enstitüsü ve Basic Europe laboratuvaları tarafından gerçekleştirilen Biolift Sıkılaştırıcı Bant, içeriği son derece sağlıklı ve doğal bir sistemdir. Bitkisel  özler içerdiklerinden kimyasal etkenlere oranla insan vücuduna daha uyumludurlar. Dolayısıyla kullanımları  daha rahattır. . Bitkisel etkenlere dayanan bir sistem olması sayesinde ergenlik döneminden itibaren üst yaş sınırı olmaksızın bay, bayan ve gençlerin kullanımına son derece uygundur, sağlığımızı tehdit edebilecek hiçbir unsur yaratmaz. Biolift Sıkılaştırıcı Bant  içeriği ve sunumu tescil ve patentlidir. Dolayısıyla kesinlikle muadili bulunmamakla birlikte, taklit edilmesi de imkansızdır. Orijinal  Biolift  Sıkılaştırıcı Bantlar  kesinlikle firmamız dışında hiçbir kurumdan temin edilememektedir. Bu sebeple sağlığınızı korumak ve sonuç elde edebilmek için mutlaka orjinal sistemler kullanmaya özen gösterilmesini tavsiye ederiz.

Biolift Sıkılaştırıcı Bant  , düzenli kullanıldığında, yaş ve cinsiyet farkı olmaksızın, kişinin vücudunda su ve kas kaybına sebep olmadan, cilt yüzeyindeki selülitli görünüm ve deformasyon gibi cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur ve cildin sıkılaşmasını sağlar.  Kısa sürede şaşırtıcı ve etkin sonuçlar veren Biolift Sıkılaştırıcı Bant  düzenli kullanımda formda bir siluete sahip olunmasına yardımcı olur. Biolift Sıkılaştırıcı Bant   , cilt kalitesinin artırılmasını, vücudun sıkılaşmasını destekleyen çok sayıda etken maddeyi  içeriğinde barındırmaktadır.

Biolift Sıkılaştırıcı Bant  ozmotik etkiye sahiptir .Ozmotik etki ise, en basit tanımıyla hücre çeperlerinin geçirgenliğinden yararlanılarak  bandın içeriğindeki yarı katı jel formundaki etken maddelerin cilt hücreleri tarafından tamamen ve yeterli bir şekilde emilmesinin sağlanmasıdır. Cilt geçirgenliği yoluyla etki gösteren her sistem ozmotik etkiye sahip demek değildir. Ozmotik etki sayesinde  Biolift Sıkılaştırıcı Bant içindeki yarı katı jel formundaki aktif maddeler cilt hücrelerindeki suyla yer değiştirir ve cildin  sorunların giderilmesi için çalışır. Biolift Sıkılaştırıcı Bant işte bu yüzden benzerlerinden  farklıdır.Biolift Sıkılaştırıcı Bant yapısı , içeriği ve uygulanış biçimi gereği kısa sürede bölgesel olarak etkin sonuçlar alınmasını sağlar.

Bu muhteşem bantların içeriğinde yeralan  bitkisel etkenlerin  genel bilinen etkilerinden  biraz söz edecek olursak:

-      Atkuyruğu otu özü (equisetum arvense extract) - Atkuyruğu Bitkisi, kırkilitotu , zemberekotu , çamotu , kırkboğum , tilkikuyruğu ve katırkuyruğu olarak da tanınır.Atkuyruğu otunda potasyum, alüminyum, manganez gibi mineralleri ile değişik türlerde omega 3 bitkisel yağ asitleri de bolca bulunmaktadır.Geleneksel tıpta  Atkuyruğu  bitkisinden  ödem atıcı ve idrar sökücü olarak  yararlanıldığı bilinmektedir.

-      Aljin – kara yosun özü (algin)- Özel bir yosun türü olan aljinin taşıyıcı görevi  görür. Bitkisel özlerin  cilde nüfuz etmesine aracılık eder. Ayrıca yüksek  su tutucu özelliği de  vardır. Cildin  nemlenmesini ve  güzelleşmesini sağlar.

-      Bladderwrack – deniz yosunu özü (fucus vesiculosus thalle extract) Yüksek miktarda iyot içerdiği  bu  sayede hücre  metabolizmasını  hızlandırarak yağ tutulmasını  azalttığı bilinmektedir. Ayrıca  güçlü cilt sıkılaştırıcı ve  pürüzsüzleştirici etkiye de  sahiptir. 

-      Ananas ekstresi (ananas sativus extract) - Ananas ekstresi bromelin içerir. Hücrelerdeki yağın epolanmadan enerjiye çevrilip yakılmasını sağladığı bilinmektedir.

-      At kestanesi özü (aesculus hippocastanum bark extract). İçerdiği triterpen yapılı aescin adlı  glukozit sayesinde   kılcal damarların  güçlenmesini sağlayarak  damardışına sıvı sızmasını   dolayısıyla  ödem oluşumunu   önlediği bilinmektedir.  Kılcal damarların büzüşmesini ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak ödemi giderir, selülitlerin, varislerin ve deformasyonların giderilmesini sağlar. Cildi sıkılaştırır.

-      Duvar sarmaşığı özü (hedera helix extract) Damarların koruyucusu saponin yapılı maddeler  içerirler. Böylece  damarların güçlenmesini sağladıkları  bilinir. Selülitli bölgede bulunan  ödemin boşaltılmasına  yardımcı olur.

-     Yeşil çay ekstresi (camelia sinensis extract) Yeşil çay çok güçlü bir antioksidandır. Yeşil çayın  yağların yakılmasına yardımcı olduğunu ve dinlenme halindeki enerji tüketimini  artırmaya yardımcı olduğunu  gösteren çalışmalar  olduğu bilinmektedir. 

Belirttiğimiz gibi  birçok bitki özü  hidrojel teknolojisiyle ,kullanımı kolay ve zevkli , bant haline getirilmiş böylelikle kozmetik etkenlerin zaman içerisinde kontrollü olarak   zarar  görmeden ve güvenle  salıverilmesi sağlanmıştır.    Bu yeni metod kozmetik  maddeleri yararlanılabilir kılmak ve   hücre içindeki  su molekülleriyle Kozmetik maddelerin biyokimyasal olarak yer değiştirmesi doğal prosesini uyarmak esasına  dayanır.

 Bu sistemin kullanılması  özel bir diyetle beslenmeyi gerektirmez. , yalnızca sağlıklı beslenilmesi tavsiye edilir. Biolift Sıkılaştırıcı Bant, uygulandığı bölgeyi hedef alarak  kişiye kısa sürede orantılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırarak tatmin edici sonuçlar sağlar. Vücudumuzun forma girmesine yardım etmek ve toksinlerin boşaltım sistemiyle atılmasını desteklemek için bu sistemi kullanırken günde en az 2 litre su tüketimi son derece önemlidir.

Biolift Sıkılaştırıcı Bant selülitli görünümün düzeltilmesinde  son derece etkilidir. Düzenli kullanımla  selülit oluşumunu engellemeye  yardımcı olur.

Biolift Sıkılaştırıcı Bant'ın  kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Kişinin fazla vakit ve çaba sarfetmesine gerek kalmadan, özel bir diyet uygulamadan, yorucu egzersizler yapmadan ve zayıflama tabletleri kullanmadan günde en fazla on dakika ayırarak özellikle problemli bölgeye bir adet bant yapıştırmak ve kuruyup ciltten ayrılana kadar cille temas etmesini sağlamak yeterlidir. Uygulama anında hoş bir serinlik ve ferahlık hissi vererek cildi rahatlatır. Problemli bölgeye yapıştırıldığında çok daha hızlı, etkili ve gözle görülür sonuç vermektedir. İlk uygulamada cilt daha sıkı ve pürüzsüz, ve uygulanan bölgede hissedilir bir incelme sonucu, sizi düzenli kullanım için teşvik edecektir.

 En iyi sonuç için en az bir ay süreyle,  haftada üç gün düzenli olarak uygulanması önerilmektedir.

Biolift Sıkılaştırıcı Bant'ın içeriğindeki kafein, iyot gibi maddeler sebebiyle hamile ve emzirme dönemindeki bayanların ve hipertiroidi problemi olan kişilerin kullanımına uygun değildir. Kullanmadan önce bu kişilerin doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz.

Paylaş :
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.